Dijital Öğrenci İşleri Kampı Hk.

    
İnteraktif Reklamcılık Derneği, IAB yayıncı, reklamveren ve reklam ajanslarından oluşan 167 üyesi ile tüm dünyada olduğu gibi medya ve pazarlama endüstrilerinin dijital ekonomide gelişmelerini sağlamak ve dijital reklamcılık için sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek için
çalışmaktadır.

Firma, ilkini 2019 yılında mühendislere özel olarak düzenlediği UniChallenge Tech programını 12-23 Eylül 2022 tarihleri arasında fiziksel olarak gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

IAB tarafından Amazon Ads desteğiyle gerçekleşecek programın hedefi mühendis adaylarına, teknoloji odaklı Dijital Pazarlama İletişimi dünyasını tanıtmak ve gençlerin kariyer planlarını farklı bir bakış açısıyla değerlendirmelerini sağlamaktır.

Eğitime katılanlar bir yandan dijital reklamcılığı daha yakından tanırken, öte yandan proje üretecek ve IAB üyesi kuruluşlardaki staj imkanlarından yararlanacak. Aynı zamanda başarılı olan grup üyeleri IAB üyesi firmalarda 1 aylık staj hakkı elde edeceklerdir.

Katılım kontenjanı 50 kişi olan programa Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden de başvurular kabul edilecektir.  Geçtiğimiz yıllarda eğitime katılan öğrencilerden %56’sı kamp sonrasında tam zamanlı çalışan ya da stajyer olarak dijital pazarlama iletişimi sektörüyle tanışma imkanı elde etmiştir.

UniChallenge Tech Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı hakkında ayrıntılı bilgi için: www.unichallengetech.net
İndir