İnşaat Mühendisliği Komisyonları

1) Eşgüdüm Komisyonu;

- Burak YÖN (Bölüm Başkanı Yapı ABD Başkanı)

- Erkan POLAT (Mekanik ABD Başkanı)

- Selim CEMALGİL (Ulaştırma ABD Başkanı)

- Yusuf DOĞAN (Hidrolik ABD Başkanı)

- Özlem ERDEM (Geoteknik ABD Başkanı)

- Öğrenci Temsilcisi: Yusuf TAŞKIN

2) Ders Programı İzleme ve Geliştirme;

- Burak YÖN (Başkan)

- Mustafa AKPOLAT

- Ramazan ACAR

- Abdullah İÇEN

- Beyza FURTANA

3) Altyapı Komisyonu;

- Selim CEMALGİL (Başkan)

- Serkan ETLİ

4) Öğrenci İşleri Komisyonu;

- Hilal ARSLANOĞLU IŞIK (Başkan)

- Burak YÖN

- Selim CEMALGİL

- Deniz YILMAZ

- Meral KORKMAZ

- Özlem ERDEM

- Yusuf DOĞAN

- Erkan POLAT

- Mustafa AKPOLAT

- Yusuf TAŞKIN (Genç IMO) (Öğrenci Temsilcisi)

5) Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu;

- Nihan GÜLMEZ (Başkan)

- Ramazan ACAR

- Abdullah İÇEN

- Beyza FURTANA

- Yusuf TAŞKIN (Genç İMO)

6) Öz Değerlendirme Raporu Hazırlama Komisyonu;

- Mustafa AKPOLAT (Başkan)

- Erkan POLAT

- Seval BAYRAM

- Merve Şahin YÖN

7) Halkla İlişkiler ve Etkinlikler Komisyonu;

- Yusuf DOĞAN (Başkan)

- Seval BAYRAM

8) Bölüm Harici Öğretim Üyelerince Verilen Derslerin Dosyalarını Denetleme Komisyonu;

- Özlem ERDEM (Başkan)

- Serkan ETLİ

- Merve Şahin YÖN

9) Mezunlar Komisyonu;

- Hilal ARSLANOĞLU IŞIK (Başkan)

- Seval BAYRAM

10) Staj Komisyonu;

- Deniz YILMAZ (Başkan)

- Selim CEMALGİL

- Seval BAYRAM

- Serkan ETLİ

- Merve Şahin YÖN

- Abdullah İÇEN

- Ramazan ACAR

- Beyza FURTANA

11) Laboratuvar Güvenliği ve Atık Yönetimi Komisyonu;

- Hilal ARSLANOĞLU IŞIK (Başkan)

- Serkan ETLİ

12) Kalite ve Akreditasyon Komisyonu;

- Mustafa AKPOLAT (Başkan)

- Yusuf DOĞAN

- Deniz YILMAZ

13) Araştırma ve Entegrasyon Komisyonu;

- Deniz YILMAZ (Başkan)

- Beyza FURTANA

14) Muafiyet ve İntibak Komisyonu;

- Hilal ARSLANOĞLU IŞIK (Başkan)

- Merve Şahin YÖN

- Ramazan ACAR

15) Yaz Okulu Komisyonu;

- Nihan GÜLMEZ (Başkan)

- Ramazan ACAR

- Abdullah İÇEN

16) Bölüm Burs Komisyonu;

- Selim CEMALGİL (Başkan)

- Hilal ARSLANOĞLU IŞIK

- Özlem ERDEM